Можливості єОселі для розвитку будівельного ринку – представники Укрфінжитла взяли участь у зустрічі Конфедерації будівельників України

Бізнес-зустріч представників Укрфінжитла та членів Конфедерації будівельників України відбулася 2 листопада в гібридному форматі – онлайн та офлайн. Учасники заходу обговорили можливості нової державної програми доступного іпотечного кредитування єОселя для ринку нерухомості, зокрема і первинного.

Укфінжитло на заході представляли в.о. Голови правління Дмитро Вербицький, керівник Дирекції кредитних операцій Андрій Тарасенко, директор Департаменту іпотеки Віталій Хлопецький та заступник начальника Відділу по роботі з партнерами Юрій Букевич.

Андрій Тарасенко презентував умови та можливості єОселі та розповів, як сьогодні програма працює у тестовому режимі. «Зараз ми спостерігаємо найбільший попит серед військовослужбовців, а у регіональному розрізі лідирує Київ, Київська та Львівська області», – зазначив він.

Про інтерес участі у державній програмі єОселя зазначили й забудовники. Так, за словами представників девелоперів, зараз до відділів продажу звертаються переважно клієнти, які готові придбати житло саме через іпотеку.

Усі учасники зустрічі, серед яких Голова Правління Глобус банку Сергій Мамедов та представники Конфедерації будівельників України, погодились, що зараз як ніколи важливо запустити ринок іпотечного кредитування та надати можливість українцям навіть в умовах воєнного стану придбати доступне житло.

 

головна
еОселя
компанія
контакти