Ця карта про наш результат і наші мрії

Результат - кількість виданих кредитів в рамках програми єОселя. Мрії - якою ми бачимо Україну після Перемоги. Успішною, сяючою та щасливою. Де кожен може реалізувати себе. Де безпека, комфорт та право на власне житло легко стають реальністю. Де нація сміливих та нескорених памʼятає якою ціною здобувалася справжні Свобода та Незалежність.

Ця карта про наш результат і наші мрії
Харківська область, видано 0 кредитів Сумська область, видано 23 кредити Чернігівська область, видано 67 кредитів Київська область, 268 кредитів Київ, 145 кредитів Полтавська область, 37 кредити Черкаська область, 32 кредити Кіровоградська область, 12 кредитів Миколаївська область, 9 кредитів Херсонська область, 0 кредитів Запорізька область, 0 кредитів Одеська область, 27 кредитів Дніпропетровська область, 39 кредитів Вінницька область, 65 кредитів Житомирська область, 32 кредити Чернівецька область, 15 кредитів Хмельницька область, 34 кредити Тернопільська область, 36 кредитів Івано-Франківська область, 50 кредитів Закарпатська область, 20 кредитів Львівська область, 51 кредит Волинська область, 102 кредити Луганська область, 0 кредитів Донецька область, 0 кредитів АР Крим, 0 кредитів Рівненська область, 76 кредитів
Харківська область, видано 0 кредитів

Мрія: попит на новозведені ЖК в Салтівці перевищує всі очікування. Харківчани повертаються додому та дружньо відновлюють свій улюблений парк в центрі міста.

Сумська область, видано 23 кредити

Мрія: тисячі педагогів отримують ключі від новобудов за програмою єОселя. Банківські працівники в перервах продовжують ділитись історіями про героїчний супротив місцевих жителів окупантам та як конотопські відьми зупиняли російські танки.

Чернігівська область, видано 67 кредитів

Мрія: військовослужбовець ЗСУ повертається до родини у власну квартиру завдяки єОселі. Їм більше не потрібно переїжджати з гуртожитка в гуртожиток, а син нарешті ходитиме в школу, де знайде друзів на все життя.

Київська область, 268 кредитів

Мрія: область перетворюється в інноваційний хаб та стає центром інвестицій. Але рани війни у деокупованих містах Київщини назавжди в наших серцях.

Київ, 145 кредитів

Мрія: нескорена столиця святкує переможний парад на Хрещатику, а в урядовому кварталі можна випити каву з депутатами Європарламенту.

Полтавська область, 37 кредити

Мрія: позичальники єОселі в Полтаві потрапляють в книгу рекордів Гіннеса за найбільшу кількість з'їдених галушок на новосіллі. Сорочинський ярмарок стає міжнародним фестивалем української культури.

Черкаська область, 32 кредити

Мрія: якби єОселя з'явилась на 200 років раніше, одним з позичальників був би Тарас Шевченко. А сьогодні ключі від квартир отримали сотні жителів Шевченкового краю.

Кіровоградська область, 12 кредитів

Мрія: Кропивницький радо вітає тисячі медиків, які рятували наших захисників на фронті, з отриманням доступного власного житла в рамках єОселі.

Миколаївська область, 9 кредитів

Мрія: Миколаївський порт відновлює свою потужність та стає міжнародним торгівельним центром. Тисячі жителів області отримують ключі від квартир в рамках єОселі від Віталія Кіма.

Херсонська область, 0 кредитів

Мрія: область стає інвестиційним центром сільського господарства, тисячі фермерів діляться своїми інноваціями з усім світом. Нескорені херсонці отримують квартири від єОселі та збирають рекордні врожаї нових жовто-блакитних кавунів.

Запорізька область, 0 кредитів

Мрія: інженери звільненої Запорізької АЕС святкують новосілля в Енергодарі. єОселя стає все популярнішою серед молодих науковців.

Одеська область, 27 кредитів

Мрія: одесити більше не бояться купатись в Чорному морі, а на Привозі щоранку можна купити свіжий улов. На місці пам'ятника Катерині встановлено новий меморіал українським морським піхотинцям.

Дніпропетровська область, 39 кредитів

Мрія: область стає металургійним центром країни та експортує рекордні обсяги продукції по всьому світу. Працьовиті українці милуються краєвидами на Дніпро зі своїх нових квартир.

Вінницька область, 65 кредитів

Мрія: центр міста реконструйовано після російських ракет. Жителі Вінниці придбали перші 10 квартир в новобудовах біля центральної площі.

Житомирська область, 32 кредити

Мрія: Житомирщина стає провідним центром архітектурних рішень з граніту, мармуру та бурштину, а місцеві дизайнери займають перші місця на міжнародних виставках. Попит на дизайн нових іпотечних квартир самі розумієте який.

Чернівецька область, 15 кредитів

Мрія: Чернівецька область продовжує розвивати екотуризм та знайомити мільйони іноземців з традиціями Буковини.

Хмельницька область, 34 кредити

Мрія: область стає сучасним центром машинобудування, українські автомобілі стають на рівень зі світовими зразками. Хмельниччани обирають омріяне житло в рідному місті, яке стало доступним завдяки єОселі.

Тернопільська область, 36 кредитів

Мрія: трипільці у свій час 100% мріяли про комфортне житло від єОселі у файному місті. А тепер радіють за нащадків.

Івано-Франківська область, 50 кредитів

Мрія: єОселя відтепер і в Буковелі. Українці мають можливість щороку відпочивати на найкращому гірськолижному курорті у власних домівках.

Закарпатська область, 20 кредитів

Мрія: Закарпатська область стає першою областю, де можна придбати котеджі за програмою єОселя. Тисячі українців мають власні літні будиночки в Карпатах, де проводять відпустку із сім'ями.

Львівська область, 51 кредит

Мрія: гастростолиця продовжує бути магнітом для мільйонів туристів. Львів стає центром української культури та історії.

Волинська область, 102 кредити

Мрія: волиняни продовжують відпочивати на Шацьких озерах, де святкування придбання нового житла в єОселі стає гарною традицією.

Луганська область, 0 кредитів

Мрія: повертаються українці, які покинули свої домівки ще в 2014 році. Але тепер область охороняє висока стіна та тисячі військових в найбільшому навчальному центрі НАТО.

Донецька область, 0 кредитів

Мрія: ключі від першої новобудови отримує героїчний оборонець Азовсталі в українському вільному Маріуполі. Банер єОселі висить в новому Донецькому аеропорту, а білборди нових ЖК прикрашають Донбас Арену.

АР Крим, 0 кредитів

Мрія: очікується рекордний попит на житло біля Чорного моря, як тільки український прапор замайорить над Ластівчиним гніздом.

Рівненська область, 76 кредитів

Мрія: Рівненська ТРО так і не дочекались наступу з Білорусі і самотужки побудували стіну на кордоні.