Банк Кредит Дніпро приєднався до програми іпотечного кредитування єОселя

Укрфінжитло та Банк Кредит Дніпро уклали генеральну угоду та договори про співробітництво. Наразі цей банк вже можна обрати у мобільному застосунку Дія.  

Голова правління Укрфінжитла Євген Мецгер наголосив, що приєднання вже восьмого банку-партнера розширить можливості громадян обирати найзручніші для себе умови кредитування в рамках єОселі. “Ми постійно удосконалюємо програму і працюємо, аби вибір банків і житла ставав ширше та доступніше для потенційних учасників єОселі. Відсьогодні при подачі заявки в Дії вже можна обрати банк Кредит Дніпро”, – додає Мецгер. 

Відтепер кредитування по єОселі можливе через вісім банків-партнерів: Ощадбанк, Приватбанк, Укргазбанк, Глобус банк, Sky Bank, Укрексімбанк, Sense Bank та Банк Кредит Дніпро.

Нагадаємо, програма доступного іпотечного кредитування єОселя працює в Україні з жовтня 2022 року. Станом на сьогодні 8 549 родин придбали власне житло за програмою на понад 13,1 млрд гривень. Більшість з них – 5165 – це військовослужбовці та силовики. Найбільше кредитів видано у Київській області – 2294 та Києві – 1523. 

Водночас з початку роботи програми українці придбали 2 415 об’єктів нерухомості першого продажу. Ця цифра включає готове нове житло та квартири на стадії будівництва від акредитованих забудовників. 

Програму єОселя реалізують Міністерство економіки України спільно з Мінцифрою та Укрфінжитлом.

головна
еОселя
компанія
контакти