Чим швидше забудовники “прийдуть” в єОселю, тим більший потенціал для розвитку під час війни отримають – представник Укрфінжитла на зустрічі спільноти девелоперів

За словами керівника департаменту альтернативних продуктів та партнерських відносин Укрфінжитла Андрія Тарасенка, після запуску масової іпотеки єОселя під 7% кількість заявників суттєво зросла. Більшість громадян хочуть купувати нове житло. Це має стати стимулом для девелоперів активніше включатися в програму і продавати свої квартири, адаптуючись під умови єОселі. 

На щорічній зустрічі RED CONNECTS 2023 Андрій Тарасенко наголосив на відсутності браку фінансування програми та планах компанії на наступний рік. “До кінця року ми маємо ресурс на 10 тисяч угод, у 2024-му хочемо наростити цей показник щонайменше до 12 тисяч. Та щоб люди доходили до етапу угод, важливо мати вибір житла. Тому ми закликаємо забудовників активніше приходити в програму. У нас є попит і реальні клієнти, у вас – квартири, які можна вигідно продати навіть в умовах війни”, – наголосив він. 

Спільнота девелоперів RED Community зібрала для дискусії на тему  “єОселя і кредитування ринку – є прогрес?” представників влади, банків та забудовників. Зокрема, в обговоренні взяли участь: Олена Шуляк – народна депутатка України, голова Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування та Наталія Козловську – заступниця Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України. 

Нагадаємо, за програмою єОселя вже видано 4006 кредитів на понад 5,7 млрд грн. З них 32% квартир придбано у забудовників: 1224 в готових будинках та 35 в таких, що зводяться. Банки-партнери акредитували 14 об’єктів незавершеного будівництва в 6 областях України. Щоб акредитувати житловий комплекс в процесі будівництва, забудовнику варто звернутись до Ощадбанку, Укргазбанку, Скай банку або банку Глобус. головна
еОселя
компанія
контакти