До єОселі приєднався десятий банк-партнер – ТАСКОМБАНК

Відтепер українці зможуть скористатися найвигіднішою програмою іпотечного кредитування єОселя через ще один банк-партнер. 

Укрфінжитло і ТАСКОМБАНК уклали генеральну угоду та договори про співробітництво. Громадяни вже можуть обрати цей банк при подачі заявки на участь у програмі у мобільному застосунку Дія.  

Голова правління Укрфінжитла Євген Мецгер підкреслив значущість долучення ще одного партнера для реалізації програми: “Українці вже можуть обрати ТАСКОМБАНК  в Дії, аби придбати власне житло по єОселі. Наша головна мета – аби якомога більше наших громадян могли скористатись вигідними умовами програми”.

Перший Заступник Голови Правління ТАСКОМБАНКУ Олег Поляк підкреслив, що програма єОселя нині має надзвичайно важливе соціальне значення для українців. «Ми бачимо великий попит на програму з боку населення й віримо, що вона стане драйвером розвитку не лише іпотечного кредитування та розвитку будівництва, але й поштовхом для зростання економіки в цілому», – зазначив Олег Поляк.

Відтепер кредитування по єОселі можливе через десять банків-партнерів: Ощадбанк, Приватбанк, Укргазбанк, Глобус банк, Sky Bank, Укрексімбанк, SENSE BANK, Банк Кредит Дніпро, МТБ БАНК та ТАСКОМБАНК.

Нагадаємо: програма доступного іпотечного кредитування єОселя працює в Україні з жовтня 2022 року. Станом на сьогодні 11 094 родин придбали власне житло за програмою на понад 17,5 млрд гривень. 

Програму єОселя реалізують Міністерство економіки України спільно з Мінцифрою та Укрфінжитлом.головна
еОселя
компанія
контакти