єОселею скористалися понад 4 тисячі українських родин, загальна сума виданих іпотек перевищила 6 мільярдів гривень

Найбільше квартир в іпотеку за програмою купили в Києві та області – 643 та 1 144 відповідно. Великим попитом користуються також Рівненська (252), Волинська (230), Вінницька (214) та Львівська (199) області. Більше того, 11 позичальників придбали власне житло на Харківщині, а ще 6 – у Запоріжжі. Там програма запрацювала лише з серпня цього року.

Аналізуючи поточні результати роботи єОселі, голова правління Укрфінжитла Євген Мецгер зазначає, що варто збільшувати обсяг роботи програми саме на первинному ринку нерухомості. “Наразі 388 українців оформили іпотеку під 7% річних. Це масова іпотека, яка має суттєві обмеження по віку нерухомості: не старше трьох років або акредитоване банком будівництво. Це те, що допомагає оживити ринок. Працюємо, аби кількість позичальників у цьому сегменті постійно зростала і вони могли обрати найкращий для себе варіант житла”, – підкреслює він.

Від початку роботи єОселі власне житло придбали 4 176 родин, 68% з яких – військовослужбовці ЗСУ за контрактом та силовики. Серед позичальників під 7% – 19 родин ВПО та п’ятеро ветеранів.

Понад 1,2 тисячі українців обрали готове житло на первинному ринку від забудовника, а 35 родин придбали квартири в акредитованих банками будинках, що зводяться

Нагадуємо, позичальниками єОселі можуть стати як представники окремих професій, так і громадяни, які не мають у власності житла або хочуть покращити його умови. Для військовослужбовців ЗСУ за контрактом та силовиків, педагогів, медиків та науковців ставка складає 3% річних. Для інших категорій – учасників бойових дій, ветеранів, ВПО, інших громадян – ставка іпотеки становить 7%. 

Щоб скористатись програмою, заповніть заявку в мобільному застосунку Дія та оберіть один або всі банки-партнери єОселі – Ощадбанк, Приватбанк, Укргазбанк, Глобус банк, Sky Bank та Укрексімбанк. Наразі Укрфінжитло готове задовольнити весь попит українців на доступні кредити в 2023 році. 

Актуальна інформація щодо роботи єОселі, а також стан її реалізації систематично оновлюється на сайті нашої компанії.головна
еОселя
компанія
контакти