єОселя допоможе залучити в регіони активне населення та збільшити надходження в місцевий бюджет – Євген Мецгер на Регіональному економічному форумі

єОселя відкриває великі можливості партнерства для регіонів. Переваги програми допоможуть місцевим громадам активізувати будівництво та суміжні галузі економіки, збільшити надходження в бюджет та залучити представників важливих професій. Про це голова правління Укрфінжитла Євген Мецгер розповів під час виступу на Регіональному економічному форумі. Захід відбувся сьогодні, 22 вересня, у Києві за участі Премʼєр-міністра України Дениса Шмигаля та Першого віце-премʼєр-міністра – Міністра економіки України Юлії Свириденко. 

Виступаючи на панельній дискусії про працюючі грантові та кредитні державні програми, голова правління Укрфінжитла розповів головні переваги та результати роботи єОселі. За його словами, зараз програма немає проблем з фінансуванням і вже видала кредитів на купівлю власного житла на майже 5 млрд грн. “Регіони сьогодні можуть скористатися нашими перевагами. Форматів партнерства багато – як з нами, так і з банками. Це і компенсація частини відсотків окремим категоріям громадян, і компенсація тіла кредиту”, – розповів Мецгер. Він також додав, що сьогодні вже три місцеві адміністрації – Чернівецька, Закарпатська та Миколаївська – долучилися до партнерства з єОселею. “Ми даємо багато можливостей: це і активізація ринку будівництва у вас в регіоні, і розвиток суміжних галузей, а отже – більше податків, більше робочих місць. Ви можете також напрацювати формат приваблення окремих професій до себе в громади, пропонуючи особливі умови компенсації для них”, – підсумував голова правління.

Нагадаємо, з 1 жовтня 2022 року за програмою єОселя видано вже 3 412 кредитів. Більшість позичальників – військовослужбовці та силовики, які отримали кредит на житло під 3%. З 1 серпня цього року категорії позичальників суттєво розширилися. Іпотечний кредит під 7% вже оформили 143 позичальника, серед яких ветерани, ВПО і громадяни без власного житла. Подати заявку на участь в програмі можна в додатку Дія. 

головна
еОселя
компанія
контакти