єОселя може допомогти залишати талановиту молодь в Україні – Євген Мецгер на зустрічі зі студентами КНЕУ

Програма єОселя вже перевернула ринок іпотеки і відправила в минуле довгі та часто корумповані черги на придбання доступного житла. Спільно з урядом Укрфінжитло постійно працює над розширенням можливостей програми. У перспективі єОселя зможе стати зокрема й інструментом для придбання першого житла для молоді, аби мотивувати їх будувати своє життя і майбутнє в Україні. Про це розповів голова правління “Укрфінжитла” Євген Мецгер сьогодні, 15 березня, під час зустрічі зі студентами Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана.

Очільник компанії розповів молоді про те, як створювався продукт єОселя та в чому його унікальність. “Це перша іпотека в смартфоні. Ми перевернули ринок фінансових і банківських послуг і задали високу планку зручності, відкритості й прозорості в процесі отримання кредиту на житло”, – сказав він. Мецгер також додав, що програма не збирається зупинятися в своєму розвитку. “Багато змін за ці півтора роки єОселя вже зазнала – ми відкрили можливість купувати приватні будинки, активізуємо первинний ринок. Програма має працювати на економіку. Думаю, кожен з вас – майбутньої економічної еліти країни – знає, що немає галузі з більшим позитивним мультиплікатором, ніж будівництво. Тож глобальна ціль програми, крім соціальної, – допомогти Україні відновитися. Ми не чекаємо закінчення війни, а рухаємося в цьому напрямку вже сьогодні”, – підсумував голова правління. Кожен студент мав можливість протестувати як працює програма і подати реальну заявку на іпотеку в Дії.

Крім цього, Євген Мецгер запропонував присутнім створити новий цифровий продукт та пофантазувати про його головні характеристики. Студенти генерували цікаві ідеї та обговорювали перспективи втілення програми оренди житла з правом викупу. На думку аудиторії, такий продукт був би дуже актуальним для того, аби мати можливість придбати власне житло навіть не маючи на це суттєвих заощаджень.

головна
еОселя
компанія
контакти