єОселя на первинному ринку: шість квартир вже придбали в будинках, що будуються

Три пільгові кредити на квартири від забудовника «ЕКО-ДІМ» видав Ощадбанк у Львівській області. Ще три – Глобус банк від будівельної компанії “GEOS” у Києві. Як відомо, програма доступного іпотечного кредитування єОселя запрацювала для кредитування обʼєктів незавершеного будівництва 20 червня. Такий крок суттєво розширює можливості програми та дозволяє громадянам придбати більш доступне житло.

За вимогами єОселі, обрати житло, що будується, громадяни можуть лише в забудовників, акредитованих банками-учасниками програми. При цьому важливо, що покупець стає власником майнових прав на таке житло під час укладення кредитної угоди. Таким чином забезпечується захист прав позичальників програми при купівлі квартири на первинному ринку в об’єктах, що будуються. 

Загалом в рамках єОселі видано вже 2057 пільгових кредитів під 3% річних на понад 2,8 млрд грн. Переважна більшість позичальників – військовослужбовці та силовики – 1594. Також власне житло придбали 209 родин медиків, 223 педагоги та 31 науковець. Найбільшим попитом наразі користуються готові квартири: 66% придбано на вторинному ринку та 33% у забудовника. 

Актуальна інформація щодо результатів програми систематично оновлюється на сайті за посиланням: https://ukrfinzhytlo.in.ua/analytyka/

головна
еОселя
компанія
контакти