єОселя на первинці: банки акредитували вже 27 забудовників

В лютому за програмою доступного іпотечного кредитування єОселя банки акредитували п’ятьох девелоперів. Квартири у п’яти побудованих ними житлових комплексах доступні для придбання в іпотеку на стадії будівництва. Таким чином на первинці доступно вже 64 будинки від 27 забудовників. 

Обрати житло в будинках, що зводяться, можна у Волинській, Рівненській, Львівській, Тернопільській, Івано-Франківській, Хмельницькій, Вінницькій, Київській, Полтавській, Сумській, Харківській, Дніпропетровській та Запорізькій областях. Їх перелік доступний тут.

Загалом банки-партнери програми єОселя вже акредитували 27 девелоперів: Еко-Дім, Геос, ПП “Альянс новобуд” і ТОВ “Альянс новобуд”, Ріел, ДБК-Житлобуд, Роял Хауз, Креатор-Буд, Інтергал-Буд, Міське комунальне підприємство «Вінницький фонд муніципальних інвестицій», ПП “Будмонтажсервіс”, Луцький ДБК, Простір, Трест Житлобуд-1, КСМ груп,  Будівельна виробничо-комерційна компанія “Федорченко”, БК “Орбіта”, Благо Буд, Комфорт центр Запоріжжя, Будівельна ініціатива, “Південбудконтракт”, Буча Міськбуд, Полтавтрансбуд, АРС-Дім, Комерцбуд-С, Промбуд-1, Діта. 

Квартири на стадії будівництва в рамках єОселі можна придбати, подавши заяву в Ощадбанк, Укргазбанк, Скайбанк та банк Глобус.

Всього за час роботи єОселі громадяни придбали на первинному ринку  2071 квартир в готових новобудовах та 166 – в будинках, що зводяться. У той час як загальна кількість виданих іпотек склала 7 773 на загальну суму понад 11,8 млрд грн. 

Нагадаємо, що з 29 січня 2024 року для кредитування за програмою стали доступні приватні будинки та таунхауси. Умови для їх придбання та детальніша інформація тут.головна
еОселя
компанія
контакти