єОселя на первинці: кількість акредитованих банками обʼєктів зросла до 46

Таким чином за програмою доступного іпотечного кредитування єОселя можна обрати квартиру в 46-ти будинках, що зводяться. Кількість акредитованих забудовників збільшилась до 14-ти. З їх переліком можна ознайомитись тут. 

За час роботи єОселі на первинному ринку придбали 1 540 квартир в готових новобудовах та 59 – в будинках, що зводяться. Акредитовують забудовників та їхні обʼєкти банки-партнери програми. Наразі це вже зробили Ощадбанк, Скай банк та банк Глобус.

Програма постійно розширює присутність на первинному ринку, заохочуючи забудовників активніше акредитовувати свої обʼєкти. “Це win-win історія як для єОселі, так й для забудовників”, – говорить директор Департаменту розвитку партнерських проектів та альтернативних продуктів Андрій Тарасенко. Він також додав, що квартири в новобудовах користуються великим попитом серед заявників програми. “Ми маємо обсяг реальних клієнтів, які хочуть знайти нове комфортне житло. Забудовники цілком можуть цей попит задовольнити і отримати зростання продажів, прийшовши в єОселю”, – наголошує він.

Станом на сьогодні банки-партнери програми єОселя акредитували 14 девелоперів: ЕКО-ДІМ, ГЕОС, АЛЬЯНС НОВОБУД, РІЕЛ, ДБК-Житлобуд, Міське комунальне підприємство «Вінницький фонд муніципальних інвестицій», ПП “Будмонтажсервіс”, Луцький ДБК, Простір, РОЯЛ ХАУЗ, Трест Житлобуд-1, КСМ груп, КРЕАТОР-БУД, Інтергал-Буд.

Загалом в рамках державної програми доступного іпотечного кредитування єОселі видано вже 5200 пільгових кредитів на понад 7,6 млрд грн. Актуальна інформація щодо результатів програми систематично оновлюється на сайті за посиланням: https://ukrfinzhytlo.in.ua/analytyka/головна
еОселя
компанія
контакти