єОселя на первинці: українці можуть придбати квартири вже у 100 об’єктах, що будуються

Наразі банки-партнери акредитували вже 47 забудовників, де можна придбати квартири за програмою доступного іпотечного кредитування єОселя у будинках на стадії будівництва.

За останні два місяці до програми приєдналися 10 девелоперів. Відтак українці можуть придбати майнові права на квартири вже у 60 ЖК в 14 областях України. Нещодавно вперше акредитовано житловий комплекс у Миколаєві.

Загалом до програми єОселя вже приєднались 47 забудовників, в яких можна обрати квартири в будинках, що зводяться: Еко-Дім, Група GEOS, ПП “Альянс новобуд” і ТОВ “Альянс новобуд”, Ріел, ДБК-Партнер, “РОЯЛ ХАУЗ ГРУП”, “PERFECT GROUP”, Креатор-Буд, “ІнтергалБудІнвест”, Міське комунальне підприємство «Вінницький фонд муніципальних інвестицій», БК “ІНТЕРГАЛ-БУД”, ПП “Будмонтажсервіс”, Луцький ДБК, “ПРОСТІР КОНСТРАКШН”, Трест Житлобуд-1, КСМ груп, Будівельна виробничо-комерційна компанія “Федорченко”, “ГРАДОБУЗ-С”, ТОВ “ОРБІТА БУД”, Благо Буд, “БЛАГО ІНВЕСТ СЕРВІС”, ПрАТ ”Луцьксантехмонтаж № 536”, Комфорт центр Запоріжжя, Будівельна ініціатива, ТОВ “Балівська будівельна компанія”, “Південбудконтракт”, Буча Міськбуд, Полтавтрансбуд, “Budtrance development”, ТОВ “Будівельна компанія “Дністер XX1”, АРС-Дім, Комерцбуд-С, “МІСТО КОМФОРТУ”, “СБМ ЗАХІД”, Промбуд-1, Діта, ТОВ “Київметбудінвест”, ТОВ “Парковий квартал”, ТОВ “АКБ-ЛІНК”, Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву, ТОВ “Курортний”, ТОВ “ПРО-ГРУП ДЕВЕЛОПМЕНТ”, ТОВ “Моноліт-ІФ”, ТзОВ «УКРПРОММЕТТОРГ» (Група GEOS), БВ ТзОВ “Рокор”.

З повним переліком житлових комплексів, де можна придбати квартири на стадії будівництва, можна ознайомитися за посиланням.

Всього за час роботи єОселі українці придбали на первинному ринку 2 988 квартир у забудовника, з яких 326 – на стадії зведення.

Нагадаємо, що майнові права на квартири в об’єктах, що будуються, в рамках єОселі можна придбати, подавши заяву в Ощадбанк, Укргазбанк, Скайбанк та банк Глобус.

головна
еОселя
компанія
контакти