єОселя під 7%: хто і що може відсьогодні придбати в кредит за програмою

Подати заявку на участь в програмі тепер можуть ветерани війни, учасники бойових дій, ВПО та громадяни, які не мають власного житла, більшого за нормативну площу. єОселя під 7% орієнтована на первинний ринок нерухомості, аби досягти максимального мультиплікативного ефекту для зростання економіки країни. Придбати квартиру можна буде лише в будинку не старшому трьох років або такому, що зводиться.

Сьогодні, 1 серпня, набули чинності ухвалені Урядом зміни до Постанови КМУ №856. Відтепер учасниками  програми доступного іпотечного кредитування єОселя можуть стати:

  • ветерани війни та члени їх сімей; учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни, сім’ї загиблих (померлих) ветеранів війни, а також  сім’ї  загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України;
  • внутрішньо переміщені особи;
  • інші громадяни України, які не мають власної житлової нерухомості або у власності яких менше, ніж 52,5 кв. метра для сім’ї з однієї особи (одинока особа) та додатково 21 кв. метр – на кожного наступного члена сім’ї.

Для цих категорій ставка іпотеки складатиме 7%. Квартиру вони обиратимуть за двома важливими параметрами:

  • у будинку не старшому трьох років;
  • у будинку, що зводиться акредитованим банком-партнером забудовником (перелік доступний на сайтах банків).

Вимоги щодо нормативної площі та граничної вартості при цьому зберігаються: не більше 52,5 кв.м на одного плюс 21 кв.м. на кожного наступного члена сімʼї.

Умови участі в єОселі для військовослужбовців, силовиків, медиків, педагогів та науковців при цьому залишаються незмінними. Вони можуть отримати пільгову іпотеку під 3% річних.

Наразі в програмі беруть участь 5 банків-партнерів: Ощадбанк, Приватбанк, Укргазбанк, Глобус банк та Sky Bank. Від початку роботи єОселі вони видали понад 3 млрд грн кредитів. Завдяки цьому більш, ніж 2,2 тисячі українських родин вже придбали власне житло.  

Важливо: наявний фінансовий ресурс дозволить забезпечити близько 5-6 тисяч кредитних угод. “Укрфінжитло” та уряд продовжують роботу для розширення обсягів фінансування єОселі.

Щоб подати заявку на участь у програмі необхідно:

  1. Обрати в мобільному застосунку Дія послугу єОселя.
  2. Заповнити інформацію про склад сім’ї та дохід. 
  3. Вказати інформацію про житло, яке плануєте купити в кредит.
  4. Обрати банки і завірити заявку своїм Дія.Підписом. 
  5. Отримати відповідь від банків.

Нагадуємо, актуальна інформація щодо результатів програми систематично оновлюється на сайті за посиланням: https://ukrfinzhytlo.in.ua/analytyka/головна
еОселя
компанія
контакти