єОселя працює: вісімдесят три громадянина вже отримали пільгову іпотеку на загальну суму понад 100 млн грн

Вісімдесят три громадянина вже отримали кредити на придбання власного житла за державною програмою єОселя. Вони скористалися пільговою відсотковою ставкою для окремих категорій — 3%. Загальна сума виданих за програмою коштів —
108 млн грн.

Більшість позичальників — військовослужбовці ЗСУ за контрактом та правоохоронці — їх 76. Крім них, пільгову іпотеку вже отримали пʼятеро медиків та два педагоги.

За програмою придбано в іпотеку 83 квартири, 82% з яких — на вторинному ринку нерухомості.

Загалом, за час роботи єОселі у тестовому режимі, через портал Дія надійшло понад 20 тисяч заявок. Наразі понад шість тисяч із них знаходяться в роботі банків-учасників програми. За 6417-ма заявками наразі вже є попереднє позитивне рішення на отримання іпотеки — наступним етапом стане підтвердження даних, пошук квартири і підготовка необхідних документів.

Нагадаємо, з 1 жовтня цього року програма доступного іпотечного кредитування єОселя почала працювати у тестовому режимі. Подати заявку через портал Дія наразі можуть військовослужбовці ЗСУ за контрактом та правоохоронці, медики, вчителі, науковці, які працюють в закладах державної та комунальної форм власності. Незабаром єОселя буде доступна в мобільному застосунку Дія.

Програму реалізує Міністерство економіки України, Міністерство цифрової трансформації спільно з ПрАТ “Укрфінжитло”.

головна
еОселя
компанія
контакти