єОселя в Запоріжжі: перший кредит отримав працівник СБУ

Першим позичальником єОселі в Запоріжжі став військовослужбовець Служби Безпеки України. Там програма доступного іпотечного кредитування запрацювала з 1 серпня 2023 року, після відповідних змін в Постанові КМУ.

Родина працівника СБУ придбала простору двокімнатну квартиру в новобудові. Кредит на житло від забудовника видав Ощадбанк під 3% річних на 20 років.

Нагадуємо, з 1 серпня подати заявку на участь в програмі можуть ветерани війни, учасники бойових дій, ВПО та громадяни, які не мають власного житла, більшого за нормативну площу (52,5 кв м. + 21 м на кожного наступного члена сім’ї). Придбати в іпотеку під 7% можна квартиру в будинку не старшому трьох років або такому, що зводиться. Умови участі в єОселі для військовослужбовців, силовиків, медиків, педагогів та науковців при цьому залишаються незмінними – для них ставка кредиту після компенсації становить 3%.

Наразі в програмі беруть участь 6 банків-партнерів: Ощадбанк, Приватбанк, Укргазбанк, Укрексімбанк, Глобус банк та Sky Bank. Від початку роботи єОселі вони вже видали 3 288 кредитів на понад 4,6 млрд грн. Подати заявку для участі можна у мобільному застосунку Дія – зробити це можна повторно, у разі отримання відмови і не підписання кредитної угоди з тих чи інших причин.

Актуальна інформація щодо результатів програми систематично оновлюється на сайті за посиланням: https://ukrfinzhytlo.in.ua/analytyka/

головна
еОселя
компанія
контакти