єОселя видала іпотечних кредитів на понад 2 мільярди гривень

За програмою доступного іпотечного кредитування єОселя 1508 родин отримали змогу придбати власне житло на суму понад 2060,5 млн грн. Найбільше кредитів отримали військовослужбовці ЗСУ за контрактом та правоохоронці – 1204. Також програмою під 3% річних скористалися 141 медик, 141 педагог та 22 науковці.

Лідером за кількістю придбаного житла стали Київ – 209 квартир та Київська область – 367 квартир. Великим попитом серед позичальників користується також Волинська (114 квартир), Рівненська (95 квартири), Вінницька (81 квартир) та Чернігівська (79 квартир) області. єОселя охоплює географію майже всієї України, крім тимчасово окупованих територій та зон ведення бойових дій.

Державна програма продовжує свою роботу завдяки залученню додаткових коштів на відкритому фінансовому ринку. Робота уряду та “Укрфінжитла” для збільшення обсягів фінансування єОселі триває.

Програму реалізують Міністерство економіки України спільно з Мінцифрою та ПрАТ “Укрфінжитло”. Актуальна інформація щодо роботи єОселі, а також стан її реалізації систематично оновлюється на сайті “Укрфінжитла”.

головна
еОселя
компанія
контакти