Керівництво Укрфінжитла взяло участь у дискусійній платформі від проєкту ПРООН

25 січня у Києві відбулася дискусійна платформа на тему «ЕСКО-фонд: моделі сталого фінансування енергосервісних проєктів із масштабної термомодернізації будівель та енергомодернізації інфраструктури громад».

Захід співорганізований проєктом «Усунення бар’єрів для сприяння інвестиціям в енергоефективність громадських будівель у малих та середніх містах України шляхом застосування механізму ЕСКО», що реалізується ПРООН і фінансується Глобальним екологічним фондом, та проєктом REFINE, що фінансується ЄС в рамках програми Horizon2020.

Представники Укрфінжитла – голова та члени правління, директор дирекції кредитних операцій – взяли участь в фаховій дискусії. “Ми запустили державну програму доступного іпотечного кредитування єОселя. Цей продукт вже став по суті революційним для ринку іпотеки і змінює ландшафт взаємодії “банк-клієнт”завдяки своїй прогресивності, зручності та цифровізації. Переконаний, у подальшому наша компанія зможе долучитися до посилення і таких напрямків як термомодернізація та ЕСКО кредитування”, – розповів під час свого виступу голова правління Укрфінжитла Євген Мецгер.

Загалом в заході взяли участь представники Міністерства економіки України, Міністерства фінансів України, Комітету Верховної Ради з питань енергетики та житлово-комунальних послуг, Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України,  Фонду розвитку підприємництва, Української асоціації енергосервісних компаній,  13-ти ЕСКО компаній та 11-ти банків. Усі висловили бажання співпрацювати задля розвитку ринку ЕСКО в Україні та покращення ситуації з енергоефективністю.

Керівництво Укрфінжитла взяло участь у дискусійній платформі від проєкту ПРООН
головна
еОселя
компанія
контакти