Нова модель стосунків з клієнтом, соціальна місія та технологічність: представники Укрфінжитла обговорили з банками перспективи єОселі

Учасники круглого столу з Асоціацією українських банків, що відбувся 13 грудня у Києві, обговорили перспективи розширення партнерів програми та головні виклики для банківської сфери.

Зокрема, Перший заступник Міністра економіки України Денис Кудін подякував п’ятьом банкам, що вже долучилися до єОселі. «Вже сьогодні, через 2,5 місяці, ми бачимо великий попит. Це феноменальний результат», — зазначив він. Перший замміністра впевнений, що програма стане драйвером розвитку фінансового ринку. 

Голова правління ПрАТ “Укрфінжитло” Євген Мецгер розповів, що єОселя – комплексний продукт, покликаний змінити модель стосунків “банк-клієнт”, зробити її максимально сучасною та цифровою. Він також додав, що в нинішніх умовах війни програма має високу соціальну місію. “Долучаючись до єОселі, ви фактично долучаєтесь до відбудови України. Це свого роду можливість хоча б частково віддячити людям, які сьогодні роблять критично важливу для виживання країни роботу – захищають нас, навчають та лікують”, – розповів Мецгер.

Представники банків, у свою чергу, також взяли активну участь в дискусії. Ті, хто вже беруть участь у програмі –  Ощадбанк, Приватбанк, Укргазбанк, Скай банк і банк Глобус – зазначили, що фіксують неабиякий попит зі сторони громадян, зокрема, представників окремих категорій населення, які вже сьогодні можуть оформити іпотеку за пільговою ставкою 3% річних.

Серед проблемних питань, що виникли в період тестового режиму роботи єОселі, учасники круглого столу визначили недосконалу систему оцінки обʼєктів нерухомості та високі ризики кредитування первинного ринку житла.

Нагадаємо, державна програма єОселя запрацювала 1 жовтня цього року у тестовому режимі. Подати заявку на отримання пільгової іпотеки під 3% річних через портал Дія наразі можуть представники окремих категорій населення: військовослужбовці ЗСУ за контрактом та правоохоронці, медики, вчителі та науковці.

головна
еОселя
компанія
контакти