Новий етап єОселі дасть потрібний поштовх будівельному ринку – Євген Мецгер на розширеному зібранні Конфедерації будівельників України

Державна програма єОселя вже розпочала інвестувати кошти в будівництво, запустивши новий етап масової іпотеки. Про це та основні зміни в роботі єОселі голова правління Укрфінжитла Євген Мецгер розповів на розширеному зібранні Конфедерації Будівельників України, що відбувся напередодні Дня будівельника.

Голова правління “Укрфінжитла” наголосив на важливості роботи єОселі на первинному ринку нерухомості. “Новий етап програми безумовно надасть потрібний поштовх будівельному ринку. Ми спрямовуємо всі зусилля, аби позитивний економічний ефект був відчутний”, – заявив Мецгер. Він також додав, що з 1 серпня, відколи почала працювати масова іпотека, троє громадян вже придбали власне житло в рамках єОселі з річною ставкою 7%. 

В будинках, що зводяться, придбали квартири вже девʼять позичальників та 804 – в готових будинках від забудовників. Наразі три банки-партнери програми акредитували вісім житлових комплексів від семи девелоперів, де українці можуть придбати майнові права на квартиру.

Серед учасників заходу – президент Конфедерації Будівельників України Лев Парцхаладзе, Голова комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Олена Шуляк, голова Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України Мустафа-Масі Найєм та інші. Присутні обговорили тенденції будівельної галузі, зміни до законодавства та виклики, що стоять перед гравцями ринку нерухомості. Представники влади та будівельного бізнесу спільно визначили, що будівельники мають важливу місію під час війни та після нашої Перемоги.головна
еОселя
компанія
контакти