Новий партнер єОселі: відтепер українців кредитуватиме й Укрексімбанк

Укрфінжитло та Укрексімбанк 1 серпня уклали генеральну угоду та договори співробітництва за державною програмою доступного іпотечного кредитування. Новий банк-партнер єОселі надаватиме кредити позичальникам з першим внеском від 20% терміном до 20 років за процентною ставкою 3% та 7% річних.

За словами голови правління Укрфінжитла Євгена Мецгера, новий банк-партнер допоможе масштабувати програму. «Приєднання Укрексімбанку до переліку партнерів розширює можливості для позичальників. Ми всі працюватимемо на результат — якомога більше нових угод на купівлю українцями доступного житла. Для цього потрібно збільшувати фінансовий ресурс, робота в цьому напрямку не зупиняється», – зазначив Мецгер, коментуючи підписання партнерської угоди. 

Для державного Укрексімбанку співпраця з державною програмою також є пріоритетною та важливою з точки зору як соціального, так й економічного ефекту. «Житло є важливою передумовою повернення додому українців, що вимушено виїхали за кордон через війну, і, відповідно, для реалізації стратегії відновлення України, до якої комплексно долучається Укрексімбанк. Державна програма єОселя допоможе багатьом українцям придбати житло або покращити житлові умови для родини», – прокоментував член Правління Укрексімбанку Михайло Медко. 

Відтепер в програмі беруть участь 6 банків-партнерів: Ощадбанк, Приватбанк, Укргазбанк, Глобус банк, Sky Bank та Укрексімбанк.головна
еОселя
компанія
контакти