Перша сотня — за програмою єОселя видали кредитів на майже 150 млн грн

Більшість позичальників програми — військовослужбовці ЗСУ за контрактом та правоохоронці. Також пільговими кредитами під 3% вже скористалися шестеро медиків, троє педагогів на науковець. Загалом пʼятьма банками-учасниками програми видано 111 іпотечних кредитів на суму 147,3 млн грн.

Учасники єОселі обирають переважно житло на вторинному ринку — 78%. Зокрема, іпотеку в “Укргазбанку” на вторинному ринку отримав інспектор патрульної поліції Києва Антон, який обрав домівку у Гостомелі. А молода сімʼя медиків отримала кредит в “Глобус банку” та завдяки програмі придбала власне житло в столиці.

За час роботи єОселі у тестовому режимі через портал Дія надійшла понад 21 тисяча заявок. Більшість з них наразі знаходяться в роботі банків. Триває технічне доопрацювання для запуску послуги у мобільному застосунку Дія.

Нагадаємо, за умовами програми єОселя вже у цьому році заявки на отримання пільгової іпотеки можуть подати військовослужбовці ЗСУ за контрактом та правоохоронців, вчителі, медики та науковці, які працюють в установах державної та комунальної форм власності. Максимальний строк кредиту — до 20 років, початковий внесок — від 20% річних.

Наразі банками-учасниками програми є “Ощадбанк”, “Приватбанк”, “Укргазбанк”, “Глобус банк” та “Скай банк”.

Програму реалізує Міністерство економіки України, Міністерство цифрової трансформації спільно з ПрАТ “Укрфінжитло”.

головна
еОселя
компанія
контакти