Перший кредит єОселі в Харкові: поліцейська придбала двокімнатну квартиру

Вперше від початку роботи єОселі видано кредит в Харкові. Це стало можливим завдяки змінам в Постанові КМУ №856, що регулює роботу програми. Відтак, з 1 серпня 2023 року програма доступного іпотечного кредитування працює на територіях Харківської, Запорізької та Херсонської областей, які не окуповані та де не відбуваються активні бойові дії. 

Першою позичальницею Харківщини стала поліцейська. Вони з чоловіком дізнались про єОселю з телебачення та чекали, поки програма запрацює і в їхньому регіоні. Як тільки зміни до Постанови набрали чинності, подружжя подало заявку в Дії. Кредит на двокімнатну квартиру в Харкові родині видав Ощадбанк – під 3% річних на 20 років.

Нагадуємо, єОселя під 3% річних доступна для військовослужбовців та силовиків, медиків, педагогів та науковців.  З 1 серпня цього року державна іпотечна програма запрацювала і для ветеранів війни, внутрішньо переміщених осіб та тих, хто не мають власного житла або бажають покращити житлові умови. Відсоткова ставка для них становить 7%, а обрати квартиру можна в будинках, що зводяться або новобудовах не старших за 3 роки.

Загалом з 1 жовтня банками-партнерами єОселі видано 3 181 кредит на понад 4,4 млрд грн. Найбільше квартир придбано в Києві та області, а також в Рівненській (194), Волинській (194) та Вінницькій областях (165). Більше детально з цифрами програми можна ознайомитись за посиланням – https://ukrfinzhytlo.in.ua/analytyka/.головна
еОселя
компанія
контакти