Перший віцепрем’єр-міністр України та голова правління Укрфінжитла обговорили можливості єОселі із забудовниками Дніпропетровщини

Зустріч з представниками бізнесу та будівельної галузі регіону відбулася в Дніпрі. Тоді ж Кабмін ухвалив зміни до Постанови, що регулює роботу єОселі, відкривши нові можливості програми як для громадян, так і для девелоперів. Бізнес Дніпропетровщини готовий долучитися до масштабування єОселі аби стати ще більш привабливим регіоном для життя громадян, зокрема й внутрішньо переміщених осіб.

Юлія Свириденко під час зустрічі зазначила, що будівельна галузь Дніпропетровщини має значний потенціал для розвитку. “Попит на житло серед населення області є. Будівельники можуть задовольнити його, зокрема, долучившись до участі в державній програмі доступного іпотечного кредитування житла єОселя. Спільно ми можемо запропонувати людям вигідні умови для придбання житла. Крім того, це дасть додатковий поштовх розвитку галузі”, — зазначила перша віцепремʼєрка.

Голова правління Укрфінжитла Євген Мецгер, у свою чергу, розповів, що єОселя користується чималим попитом в регіоні. “Сьогодні в Дніпропетровській області за програмою житло отримали вже 219 родин на суму 292 млн грн. У 2024 році держава планує масштабувати програму. Ми закликаємо забудовників по всій Україні сьогодні не втрачати нагоди і “заходити” в програму, щоб мати реальних покупців своїх квартир і розвиватися, попри війну вже сьогодні”, – зазначив він. Євген Мецгер також додав, що єОселя зможе стати механізмом підвищення привабливості регіону для громадян, що були вимушені покинути власні домівки через війну і шукають нове місце для життя. “Ви зможете з місцевою владою за окремими програмами партнерства створити унікальні умови для представників тих чи інших професій, для прикладу – компенсація частини першого внеску чи відсотків. Це дозволить “привести” в область представників потрібних регіону професій та посилити економічний потенціал Дніпропетровщини”, – прокоментував він. 

Нагадаємо, державна програма єОселя передбачає, що всі українці, які не мають власного житла, або хочуть покращити житлові умови, можуть отримати доступну іпотеку під 7% річних. Для військовослужбовців ЗСУ за контрактом і силовиків, вчителів, медиків та науковців ставка по кредиту складає 3% річних. головна
еОселя
компанія
контакти