Понад 500 родин вже придбали житло за програмою єОселя, більшість з них – військові

За програмою доступного іпотечного кредитування єОселя видано вже 507 пільгових кредитів. Переважна більшість позичальників – військовослужбовці та силовики – 441. Крім цього, скористалися програмою 41 медик, 20 педагогів та 5 науковців.

Більшість придбаної за програмою нерухомості – квартири на вторинному ринку (71%). єОселя охоплює географію майже всієї України, крім тимчасово окупованих територій та зон ведення бойових дій. Зокрема, військовослужбовець з Кам’янця-Подільського оформив пільгову іпотеку в “Ощадбанку”. Завдяки єОселі його родина з двома дітьми більше не буде вимушена переїжджати в численні військові гуртожитки, а житиме у власній просторій трикімнатній квартирі. 

Нагадуємо: державна програма доступного іпотечного кредитування єОселя наразі доступна для військовослужбовців та силовиків, вчителів, медиків та науковців, які працюють в закладах державної та комунальної форм власності. Представники цих професій можуть отримати пільговий кредит на житло за ставкою 3% річних на строк до 20 років. Наразі банками-партнерами програми є Ощадбанк, Приватбанк, Укргазбанк, Скай банк та Глобус банк. Подати заявку на участь у єОселі можна через мобільний додаток Дія.

Програму реалізують Міністерство економіки України спільно з Мінцифрою та ПрАТ “Укрфінжитло”. головна
еОселя
компанія
контакти