Посилення інституційної спроможності, перспективи розширення продуктів та інвестиційний потенціал – команда Укрфінжитла зустрілася з делегацією Японського агентства міжнародного співробітництва

Японське агентство міжнародного співробітництва (JICA) могло би відіграти свою роль в посиленні інституційної спроможності “Укрфінжитла” та співпрацювати з компанією для розширення можливостей її ключових продуктів.

Про це говорили вчора, 18 січня, під час офіційної зустрічі, що відбулася в офісі “Укрфінжитла” у Києві. На заході компанію представили Євген Мецгер, Алла Комісаренко, Олег Журавльов та Сергій Любенко. З японської сторони були присутні: Тору Кобаяка – старший директор та Данджіро Окада – заступник директора департаменту Близького Сходу та Європи Управління з кризового реагування, відновлення та реконструкції в Україні.

Євген Мецгер привітав японську делегацію в Україні та подякував за підтримку нашої держави у такий непростий час. “Ми працюємо і генеруємо нові продукти на фінансовому ринку, попри війну. Україна має вже сьогодні думати про те, що буде, коли ми переможемо. Вже сьогодні закладати фундамент свого економічного відновлення”, – зазначив він. Голова правління також підкреслив важливість ключових результатів роботи “Укрфінжилта” у напрямку успішного запуску та модерації програми єОселя. “Обсяг виданого іпотечного портфелю за програмою вже перевищив 10 мільярдів. Це дуже потужно, враховуючи ті умови, в яких ми працюємо. Люди хочуть жити і будувати життя у себе вдома, в Україні, і наше ключове завдання – дати їм цю можливість”, – підкреслив Мецгер. Крім цього, за його словами, компанія дуже зацікавлена в посиленні свого міжнародного співробітництва та готова потужно працювати для розбудови власної інституційної спроможності.

Японська сторона, у свою чергу, подякувала за запрошення та висловила свою підтримку як “Укрфінжитлу”, так й всьому українському народові, який продовжує свою боротьбу. “Ми бачимо багато напрямів для взаємодії. Сподіваємось, що зможемо зробити свій внесок в посилення вашої компанії та в подальшому позитивно вплинути на її інвестиційну привабливість”, – заявив Тору Кобаякава, старший директор департаменту Близького Сходу та Європи Управління з кризового реагування, відновлення та реконструкції в Україні.

Довідково: Японське агентство міжнародного співробітництва (JICA) координує офіційну допомогу Уряду Японії іншим державам. Завдання агентства є надання підтримки економічному та соціальному зростанню в країнах, які розвиваються, та сприяння міжнародному співробітництву. Агентство відновило свою роботу в Україні з початку 2023 року. головна
еОселя
компанія
контакти