Президент відзначив важливість подальшого масштабування єОселі

Учора, 29 червня, на зустрічі із представниками вітчизняного та іноземного бізнесу, що продовжує працювати в Україні, Володимир Зеленський відзначив дуже цікаву й перспективну програму доступного іпотечного кредитування «єОселя» та важливість її подальшого масштабування. Про це повідомляє вебпортал Офісу Президента України

Глава держави зазначив, що відбудова України є великим проектом, і пріоритетом буде участь у ньому українського та іноземного бізнесу, який працював і працює в нашій країні, особливо під час війни. 

“Основний пріоритет завжди — це сила України. Дякую кожному і кожній, хто додає Україні сил, хто зберігає та створює нові робочі місця, хто зміцнює нашу економіку та допомагає розвитку наших інституцій”, — наголосив Президент.

Програма єОселя працює з жовтня 2022 року. Однією з ключових цілей програми є активізація ринку будівництва держави у контексті повоєнного відновлення та розширення можливостей громадян придбати власне доступне житло. Від початку запуску вже 1630 українських родин придбали квартири в рамках єОселі на загальну суму понад 2 мільярди гривень.

Нагадаємо, програма продовжує свою роботу завдяки залученню додаткових коштів на відкритому фінансовому ринку. “Укрфінжитло” спільно з Урядом продовжують працювати задля збільшення обсягів фінансування єОселі. головна
еОселя
компанія
контакти