Sense Bank відтепер також кредитуватиме громадян по єОселі

Укрфінжитло та Sense Bank уклали генеральну угоду та договори співробітництва. Підписання відбулося 8 листопада у Києві. Таким чином перелік банків-партнерів єОселі розширився до семи.

Голова правління Укрфінжитла Євген Мецгер зазначив, що приєднання нового банку розширить можливості програми доступного іпотечного кредитування. “Компанія постійно працює над тим, щоб зробити єОселю зручнішою для позичальників, дати їм вибір з яким банком працювати. Приєднання ще одного державного банку допоможе збільшити регіональне покриття програми. Переконаний, така співпраця посилить обидві сторони – як програму, так і Sense Bank”, – говорить він. 

У свою чергу, Зубченко Олена, Виконуюча обов’язки Голови Правління Sense Bank зазначила, що Sense Bank радий долучитися до програми єОселя, котра має важливе соціальне значення для українців та слугуватиме потужним стимулом для відновлення будівництва країни. «Ми будемо розвивати діджитальні напрямки програми та спрощувати в співпраці з Дією доступ до кредитів за програмою єОселя для наших клієнтів», – зазначила вона.

Відтепер в програмі беруть участь 7 банків-партнерів: Ощадбанк, Приватбанк, Укргазбанк, Глобус банк, Sky Bank, Укрексімбанк та Sense Bank.

Нагадаємо, програма доступного іпотечного кредитування єОселя працює в Україні з жовтня 2022 року. За цей час українці придбали  4 736  квартир на майже 6,9 млрд грн. Наразі фінансового ресурсу компанії достатньо, щоб задовольнити попит в розмірі 10 тисяч угод за 2023 рік. Програму єОселя реалізують Міністерство економіки України спільно з Мінцифрою та Укрфінжитлом.головна
еОселя
компанія
контакти