Спільно з Урядом та Мінекономіки ми напрацьовуємо зміни для вдосконалення умов єОселі для вимушених переселенців – Євген Мецгер

На цьому голова правління ПрАТ “Укрфінжитло” Євген Мецгер наголосив під час парламентсько-муніципального форуму-діалогу “Житло для внутрішньо переміщених осіб”. Захід відбувся на Закарпатті.

Форум, організований Тимчасовою спеціальною комісією Верховної Ради України з питань захисту майнових та немайнових прав внутрішньо переміщених та інших осіб, постраждалих внаслідок збройної агресії російської федерації проти України, пройшов за участі народних депутатів, представників уряду, місцевих органів влади, територіальних громад, громадських організацій і міжнародних партнерів.

Під час форуму йшлося про оновлення законодавства для забезпечення житлом внутрішньо переміщених людей, фінансово-кредитні механізми для реалізації права на житло переселенців, реалізацію житлових проєктів з міжнародними партнерами тощо.

Під час свого виступу Євген Мецгер повідомив, що спільно з Урядом, Мінекономіки та Мінцифрою “Укрфінжитло” постійно працює над вдосконалення умов програми іпотечного кредитування єОселя, аби якомога більше українців могли нею скористатися. “Наразі гостро стоїть проблема із житлом для людей, які через війну росії проти нас були вимушені залишити свої домівки та почати життя заново. Багато хто з них – вже вдруге. Тому ми активно розробляємо зміни, аби єОселя стала більш доступною саме для цієї категорії українців. Крім того, йде робота над розробкою окремих продуктів для ВПО з максимально вигідними умовами”.

В декількох регіонах країни за підтримки органів місцевого самоврядування діють програми компенсацій для ВПО. Зокрема у Закарпатській та Чернівецькій областях компенсують 3% річних в рамках єОселі для людей, які були вимушені покинути свої домівки. З повним переліком регіональних програм можна ознайомитися за посиланням.

головна
еОселя
компанія
контакти