Сума виданих кредитів по єОселі перевищила 7 млрд грн: своє житло придбали майже 5 тисяч українських родин

Загальна сума виданих кредитів за програмою перевищила 7 млрд грн. Це дозволило придбати власні квартири 4 933-м українським родинам, переважна більшість з яких – військовослужбовці ЗСУ за контрактом та силовики. Також за останній час суттєво зросла кількість учасників єОселі серед медичних та педагогічних працівників, тепер кожен 5-й учасник єОселі – працівник сфери освіти або охорони здоров’я.

Крім цього, новий банк-партнер Sense bank, що приєднався до єОселі минулого тижня, вже видав першу іпотеку. Молода лікарка зі Львівщини придбала власне житло під 3% річних. 

Лідером за кількістю придбаного житла залишається  Київ – 770 квартир та Київська область – 1 359 квартир. Попитом серед позичальників також користуються Рівненська (283 квартири), Вінницька (258 квартир) та Волинська область (255 квартир). У прифронтових Харківській та Запорізькій областях видано – 23 та 7 кредитів відповідно. Учасниками масової іпотеки під 7%, що запрацювала з 1 серпня цього року, вже стали 610 українців, зокрема 39 родин ВПО та 12 ветеранів.    

З початку роботи єОселі понад 30% клієнтів обрали готове житло від забудовника, а 53 родини придбали квартири на первинному ринку в акредитованих банками об’єктах, що зводяться.

Нагадуємо, щоб скористатись іпотекою від держави, заповніть заявку в мобільному застосунку Дія та оберіть один або всі банки-партнери єОселі – Ощадбанк, Приватбанк, Укргазбанк, Глобус банк, Sky Bank, Укрексімбанк та Sense bank. Наразі Укрфінжитло готове задовольнити весь попит українців на доступні кредити в 2023 році. 

Програму реалізують Міністерство економіки України спільно з Мінцифрою та ПрАТ “Укрфінжитло”. 

головна
еОселя
компанія
контакти