Цьогоріч єОселя робить велику ставку на первинку – Євген Мецгер на засіданні ради директорів Конфедерації будівельників України

З початку року банки-партнери єОселі акредитували пʼять нових забудовників, де продаватимуться квартири на етапі будівництва. Таке житло відтепер можна придбати в Полтаві, Сумах, Івано-Франківську та Дніпрі. Про це розповів голова правління Укрфінжитла під час виступу на засіданні ради директорів КБУ.

Програма державного іпотечного кредитування єОселя має мету стимулювати економічний розвиток України через активізацію будівельного ринку. “Ми робимо ставку на первинку. Фіксуємо попит громадян на житло, що будується. Тобто у нас є клієнти, завдання вас, як забудовників – дати їм вибір квартир”, – зазначив Євген Мецгер. Він також додав, що в умовах повномасштабної війни “це win-win історія як для забудовників, так й для громадян і держави”. 

Засідання ради директорів Конфедерації будівельників України відбулося вчора, 20 лютого, в Києві. Там підбивали підсумки 2023 роки та говорили про плани на 2024-й. Серед учасників: заступниця Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України Наталія Козловська, заступник Міністра економіки України Віталій Кіндратів, Голова Державної інспекції архітектури та містобудування України Олександр Новицький, Директор фонду енергоефективності Єгор Фаренюк та командир військової частини Василь Уривко. Головною темою заходу стало також розширення можливостей захисників України для купівлі власного житла в умовах війни.

Нагадаємо, від початку роботи єОселі громадяни придбали на первинному ринку  2 005 квартир в готових новобудовах та 145 – в будинках, що зводяться. У той час як загальна кількість виданих іпотек склала 7442 на загальну суму понад 11,3 млрд грн. 

Наразі за програмою можна придбати квартиру на стадії будівництва, подавши заяву в Ощадбанк, Укргазбанк, Скайбанк та банк Глобус.головна
еОселя
компанія
контакти