Учасниками єОселі стали ветеран та пʼять родин ВПО – загальна кількість виданих кредитів перевищила три тисячі

Першим позичальником з категорії ветеранів став військовий звʼязківець, який з 2016 року захищає Україну у війні з російським агресором. Вони з дружиною придбали двокімнатну квартиру в Бучі Київської області. Крім цього, єОселею під 7% скористались вже пʼять родин внутрішньо переміщених осіб. Програма допомогла їм розпочати нове життя на підконтрольній Україні території.

З 1 серпня іпотека єОселя стала доступною зокрема для ветеранів війни та членів їхніх сімей, учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни, сімей загиблих (померлих) ветеранів війни. За словами Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля єОселя – один з ключових елементів нової ветеранської політики. Про це він заявив під час VI Міжнародного ветеранського форуму «Україна. Захисники. Майбутнє»  “Держава вже зараз, не чекаючи завершення війни, формує нову ветеранську політику і доступне житло є одним з ключових пріоритетів”, – додав він.

Позичальники з числа ВПО наголошують на важливості роботи єОселі, так як це шанс придбати власне житло в новому місці. “Ми тікали від війни двічі. Вперше з Донецька у 2014-му. Не чекали, що окупанти доженуть вдруге – в Бердянську Запорізької області”, – розповідає свою історію Ірина, родина якої придбала за програмою квартиру в Ірпені на Київщині. “Іпотека під 7% це дійсно шанс тим, хто має певні заощадження, не знімати постійно житло, а платити нехай кредит, але за своє власне”, – додає вона. 

Загалом від початку роботи єОселі, з жовтня минулого року, видано 3 068 іпотечних кредитів на понад 4,3 млрд грн. Завдяки роботі Укрфінжитла та уряду, фінансування програми було збільшено. Його має вистачити на щонайменше 10 тисяч угод. 

Нагадаємо, подати заявку для участі в єОселі можна лише в мобільному застосунку Дія. Зробити це можна повторно, у разі отримання попередньої відмови з тих чи інших причин. 

головна
еОселя
компанія
контакти