Українська фінансова житлова компанія стала членом-спостерігачем Європейської іпотечної федерації

Відтепер Укрфінжитло перейматиме практику інших країн у сфері європейської іпотечної індустрії і ділитиметься своїм досвідом зі створення новітньої диджиталізованої програми іпотечного кредитування єОселя.

Європейська іпотечна федерація (EMF) представляє інтереси іпотечних кредиторів на європейському рівні, акумулює інформацію про європейські іпотечні ринки. Станом на квітень 2024 року федерація налічує 13 повноправних членів з 11 держав-членів Євросоюзу, а також низку членів-спостерігачів. Відтепер до них долучилася команда Укрфінжитла, яка представлятиме Україну у складі EMF.

Голова правління Укрфінжитло Євген Мецгер наголосив на важливості цього статусу для компанії.

“Спільно з Мінекономіки та Мінцифрою, Укрфінжитло зробило дійсно революційний продукт для української банківської та фінансової системи – диджиталізовану програму доступного іпотечного кредитування єОселя. Ми не плануємо зупинятися на досягнутих результатах. Впевнений, партнерство нашої компанії з Європейською іпотечною федерацією буде корисним для обох сторін. Вдячні партнерам за підтримку та довіру”, – зазначив він.

Генеральний секретар Європейської іпотечної федерації Лука Берталот привітав Укрфінжитло із цією подією.

«Ми раді вітати Українську фінансову житлову компанію в сім’ї Європейської іпотечної федерації як члена-спостерігача. Ми всі усвідомлюємо надзвичайно складні обставини, з якими зараз стикається Україна, особливо в прифронтових регіонах. Таким чином, перш за все, раді запропонувати свою моральну та інтелектуальну підтримку у ці складні часи. Європейська іпотечна федерація також готова підтримати “Укрфінжитло” у його місії із забезпечення всім громадянам доступу до житла, що стане ключовим фактором для створення післявоєнного середовища».

головна
еОселя
компанія
контакти