Укрексімбанк видав перший кредит за програмою єОселя

Банк-партнер, що приєднався до програми в серпні цього року, прокредитував родину військовослужбовців-контрактників. Вони придбали 3-кімнатну квартиру на Київщині.  

Раніше подружжя військових не мало власного житла та проживали у військовій частині. Кредит на житло оформили за ставкою 3% річних, як і передбачають умови єОселі для представників окремих професій.

За словами голови правління Укрфінжитла Євгена Мецгера, Укрексімбанк став шостим банком-партнером, що приєднався до програми. “Ми постійно працюємо над тим, аби єОселя ставала зручнішою та доступнішою для українців. Банки-партнери нам в цьому допомагають. Укрексімбанк приєднався відносно недавно і вже є результат. Впевнений, це лише початок, так як програма сьогодні має достатньо фінансового ресурсу для забезпечення попиту клієнтів”, – кометує він.

Нагадаємо, в програмі беруть участь 6 банків-партнерів: Ощадбанк, Приватбанк, Укргазбанк, Глобус банк, Sky Bank та Укрексімбанк. Отримати пільговий кредит можуть як представники окремих професій – військовослужбовці ЗСУ за контрактом, вчителі, медики та науковці – за ставкою 3%, так й інші громадяни, які не мають свого житла – під 7%. Подати заявку можна виключно через застосунок Дія, обравши “єОселю” в переліку послуг.головна
еОселя
компанія
контакти