Укрфінжитло та Японська агенція житлового фінансування розпочнуть співпрацю для розвитку ринку доступного житла в Україні

У ході Міжнародної конференції з питань відновлення України (Ukraine Recovery Conference – URC2024) у Берліні за участі Першої віцепремʼєр-міністерки – Міністерки економіки України Юлії Свириденко, голова правління Укрфінжитла Євген Мецгер та головний виконавчий директор Японської агенції житлового фінансування (JHF) Йошида Хідео підписали меморандум про співпрацю.

Представники Укрфінжитла та Японської агенції житлового фінансування обговорили важливість співробітництва для здобутку нових знань і досвіду з метою розвитку доступного житла в Україні.

“Впевнений, що наша більш тісна співпраця матиме позитивний вплив на український ринок іпотечного кредитування. єОселя є унікальним інноваційним диджиталізованим продуктом і ми готові ділитися також своїми напрацюваннями. Ми йдемо до того, аби програма поступово ставала масштабнішою і якомога більше українців могли придбати власне якісне і сучасне житло на вигідних умовах”, – зазначив голова правління “Укрфінжитло” Євген Мецгер.

“Підписання Меморандуму про співпрацю між Японським агентством житлового фінансування та Укрфінжитлом у Берліні демонструє нашу відданість підтримці відновлення добробуту та засобів до існування в Україні. Використовуючи досвід JHF у сфері житлового фінансування та співпрацюючи з японським урядом, ми прагнемо вирішити проблеми, що перешкоджають доступності іпотеки, та сприяти відновленню ринку житлового фінансування в Україні” – відзначив головний виконавчий директор Японської агенції житлового фінансування Йошида Хідео.

Окрім того, учасники меморандуму обмінюватимуться знаннями, досвідом та найкращими практиками щодо розвитку програм доступного житла і їх фінансування, в тому числі практиками з відновлення житлового фонду після руйнувань, завданих російською агресією проти України.

головна
еОселя
компанія
контакти