“Укрфінжитло” вітає рішення Уряду, що дозволять виділити додаткові кошти для єОселі

“Укрфінжитло” вітає рішення Уряду, що дозволять виділити додаткові кошти для єОселі

Наразі Кабінетом Міністрів України та Мінекономіки затверджені рішення, що стосуються питання подальшого фінансування програми доступного іпотечного кредитування єОселя. 

Перше полягає у зменшенні базового нормативу відрахування частки прибутку компанії, що спрямовується на виплату дивідендів за 2022 рік. Постанову з відповідними змінами ухвалено 18 квітня 2023 року. 

Друге погодження Міністерством економіки можливості залучення додаткових коштів компанією “Укрфінжитло” на відкритому фінансовому ринку. 

Це дозволить вже найближчим часом, закінчивши процедури підписання відповідних угод, продовжити фінансування програми еОселя через банки-партнери. 

“Укрфінжитло” спільно з Урядом продовжують роботу для відновлення фінансування єОселі у більшому обсязі. Актуальна інформація щодо роботи програми системно оновлюється на наших офіційних каналах комунікації. 

Нагадаємо, програма доступного іпотечного кредитування єОселя працює з жовтня минулого року. За цей час 948 українських родин отримали доступний кредит для придбання власного житла на загальну суму понад 1,2 млрд грн. Усі вони – представники критично важливих для держави професій: 782 військовослужбовці та силовики, 85 медиків, 71 педагог та 10 науковців.  головна
еОселя
компанія
контакти