За минулий тиждень 159 українських родин придбали власне житло по єОселі

Загальна сума виданих кредитів за тиждень становить 297 мільйонів гривень.

Стабільно найбільше позичальників – серед військовослужбовців за контрактом та силовиків, які можуть скористатися програмою іпотечного кредитування єОселя під 3 відсотки річних. За тиждень власне житло придбали 80 українців цієї категорії. Також єОселю минулого тижня взяли 13 медиків, 11 педагогів та 6 науковців. Програмою під 7 відсотків річних скористалися також 46 українців.

Найбільше кредитів видано у Київській області – 47. Ще 43 кредити видано для купівлі житла у Києві, 10 – у Львівській області, по 7 – в Івано-Франківській та Хмельницькій областях.

Минулого тижня 36 родин обрали житло “першого продажу” від забудовників, з яких 16 кредитів оформлено на майнові права на квартири в будинках, що зводяться. Перелік доступних об’єктів, що зводяться, тут.

Всього з початку роботи програми єОселя можливістю придбати власне житло скористалися 10 436 родин, загальна сума виданих кредитів становить понад 16,4 млрд гривень.

Водночас нагадаємо, що із січня цього року по єОселі можна придбати приватний будинок. Так, станом на сьогодні 174 родини скористалися цією можливістю.

Реалізують єОселю Мінекономіки спільно з Мінцифрою та ПрАТ «Укрфінжитло».

головна
еОселя
компанія
контакти