За новою державною програмою єОселя видано перший кредит

Першою позичальницею за новою державною програмою доступного іпотечного кредитування єОселя стала поліцейська з Чернігова. Кредит на однокімнатну квартиру в новобудові під 3% річних їй видав «Ощадбанк» сьогодні, 20 жовтня.

Працівниця поліції одна з перших подала заявку на порталі Дія, підготувала всі необхідні документи та обрала житло. «Нарешті моя мрія про власне житло здійсниться завдяки державній програмі «єОселя»! Як тільки я почула про намір створення програми, що дає можливість стати власником житла на доступних умовах, вирішила, що дочекаюсь її старту. Зраділа, що як співробітник Національної поліції, підходжу під умови програми. Заздалегідь обрала новобудову в затишному районі міста, проконсультувалась в Ощадбанку, які документи потрібно зібрати для отримання кредиту. Словом, була повністю готова до подання заявки. Далі все відбулось швидко. Після оформлення заявки мені зателефонували з Ощадбанку та запросили для підписання договору. І ось я перша учасниця програми єОселя», – розповідає вона.

Тестовий режим роботи єОселі триває. Подати заявку можна на порталі Дія за посиланням: https://diia.gov.ua/services/yeoselya. У цьому році учасниками програми можуть стати: кадрові військові та правоохоронці, медики, вчителі та науковці.

Звертаємо увагу, що банк обов’язково проконтактує з кожним за результатом розгляду заявок. Час очікування відповіді у тестовому режимі роботи єОселі більший, ніж 3 робочих дні, як передбачено умовами програми.

Програма єОселя реалізується Міністерством економіки України спільно з Мінцифрою та «Укрфінжитлом».

головна
еОселя
компанія
контакти