Закупівля облікової системи для Укрфінжитла: анонс ринкових консультацій

Укрфінжитло дотримується принципів прозорості та відкритості у своїй діяльності. Тому анонсує публічні ринкові консультації перед закупівлею програмного забезпечення для здійснення фінансових операцій компанії.

Українська фінансова житлова компанія реалізує державну програму іпотечного кредитування єОселя, ініційовану Президентом України. Вона має дві цілі: соціальну та економічну. Перша реалізується через забезпечення власним житлом громадян України – понад 2,5 тисяч родин вже отримали доступну іпотеку завдяки єОселі. Економічна – надати поштовх будівельному ринку, що позитивно вплине на  економіку країни. Очікується, що вже до кінця 2023 року кількість громадян, які придбали власне житло за програмою, зросте до 10 тисяч.

Ми хочемо якісно планувати свою діяльність та ефективно використовувати наявні та залучені ресурси. Крім цього, прагнемо масштабувати компанію і вже працюємо з міжнародними консалтинговими компаніями для залучення інвестицій у майбутньому. 

У звʼязку з цим, виникла потреба у публічній закупівлі облікової системи для фінансових установ (core banking). Це допоможе автоматизувати та підвищити ефективність фінансових операцій, ведення тисяч клієнтів, облік та адміністрування кредитного портфелю. 

Перед оголошенням тендеру на Prozorro Укрфінжитло проведе попередні ринкові консультації. Запрошуємо розробників програмного забезпечення для фінансової сфери на відкритий діалог 25 серпня для аналізу технічних вимог та оптимізації потреб. 

Орієнтовні функціональні вимоги щодо необхідної облікової системи доступні за посиланням: tekhnichni_vymohy_oblikova_systema

Додаткові питання можна задати: Олександр Павловський, начальник управління інформаційних технологій Департаменту інформаційних технологій та бізнес процесів, тел: (050) 444-88-14, ел. пошта: o.pavlovskyi@ufgc.com.uaголовна
еОселя
компанія
контакти