Закупівля облікової системи Укрфінжитла: відбулися відкриті ринкові консультації з розробниками

Укрфінжитло планує здійснити закупівлю програмного забезпечення для автоматизації і підвищення ефективності своїх фінансових операцій. З метою дотримання принципів прозорості та відкритості, перед оголошенням тендеру компанія провела відкриті ринкові консультації з представниками IT-індустрії.

У зустрічі взяли участь представники шести найбільших компаній-розробників програмного забезпечення в банківській та фінансовій сферах: IT-Enterprise, UNITY-BARS, CS Systems, Soft Review, Be Ukraine та GNI Software. Розробники поділились власним досвідом у питаннях облікових фінансових систем. За підсумком було внесено пропозиції щодо уточнення функціональних вимог до предмету закупівлі, зокрема – деталізації переліку інтеграцій системи, формування звітності та друкованих форм.  

В процес підготовки до публічної закупівлі залучений уповноважений з антикорупційної діяльності компанії Олександр Мойсеєнко (anti-corruption@ufgc.com.ua), аби кожен етап відбувався транспарентно та відповідно до законодавства. Таким чином ми забезпечуємо контроль над прозорістю закупівлі та відсутність дискримінаційних вимог до майбутніх учасників. 

“Ми працюємо за всіма міжнародними стандартами корпоративного управління і акумулюватимемо велику кількість кредитів на балансі. Закупівля сучасної та ефективної облікової системи важлива, щоб ми могли швидше масштабуватись та бути привабливими для міжнародних партнерів. Сподіваємось, ви візьмете до уваги соціальну мету Укрфінжитла по забезпеченню житлом українців та цінові пропозиції будуть відповідати духу часу й розумінню місії компанії”, – звернувся до представників IT-індустрії голова правління компанії Євген Мецгер.

Спеціалісти погодились, що відповідне програмне забезпечення вкрай необхідне для ефективної реалізації державної програми єОселя та якісного адміністрування клієнтів. У той же час, вони зазначили, що очікувана вартість закупівлі нижча за середньоринкову. На це впливають такі об’єктивні фактори, як складність розробки індивідуального рішення для компанії та відмінність необхідної системи від існуючих банківських. Звертаємо увагу, що ціна закупівлі складатиметься з придбання ліцензій, впровадження та доопрацювання системи протягом 12 місяців та технічної підтримки протягом 4-х років використання.

За результатами ринкових консультацій, команда УФЖК доопрацює технічні вимоги до тендерної документації та невдовзі оголосить відповідний аукціон на Prozorro. Запрошуємо розробників взяти участь у тендері та долучитись до реалізації важливої для відбудови України державної програми єОселя.

головна
еОселя
компанія
контакти