Залученого ресурсу вистачить ще додатково на 5-6 тисяч кредитних угод. Працюємо, аби збільшити цю цифру до планових 10 тисяч – Євген Мецгер про перспективи єОселі

10 тисяч українських родин зможуть придбати власне житло за програмою вже до кінця цього року. Такий показник закладено в фінансовий план “Укрфінжитла”.

“Ми вже знайшли фінансовий ресурс ще на додаткові 5-6 тисяч угод”, – коментує голова правління компанії Євген Мецгер. За його словами, компанія спільно з урядом продовжує працювати над пошуком додаткових джерел фінансування єОселі, аби якомога більше українських родин змогли отримати доступну іпотеку.

У той же час, протягом червня майже півтисячі родин отримали змогу придбати власне житло. Загальна сума виданих кредитів перевищила 722 млн грн. “Червень став рекордним місяцем єОселі – доступні кредити на власне житло отримало найбільше родин від моменту старту програми. Вже в липні ми очікуємо отримати ще кращі показники”, – додає Мецгер. 

Нагадаємо, програма доступного іпотечного кредитування єОселя запрацювала в Україні з жовтня минулого року. За цей час 1910 родин отримали доступну іпотеку та придбали власне житло на суму понад 2,6 млрд грн. 

Актуальна інформація щодо результатів програми систематично оновлюється на сайті за посиланням: https://ukrfinzhytlo.in.ua/analytyka/

головна
еОселя
компанія
контакти