Запуск нової державної програми за пільговою іпотекою відбудеться у жовтні – слідкуйте за оновленнями

«Укрфінжитло» звертає увагу громадян, що запуск нової державної програми за пільговою іпотекою запланований на жовтень 2022 року. Уся детальна інформація щодо умов, формату та алгоритму участі у цій програмі буде оприлюднена на нашому сайті та інших державних інформаційних майданчиках одразу ж після запуску. Слідкуйте за оновленнями.

У той же час, зазначаємо, що очний прийом громадян в офісі компанії «Укрфінжитло» у
м. Києві тимчасово не здійснюється. Таке рішення обумовлене дією воєнного стану відповідно до Указу Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні» (зі змінами), а також постановою Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами).

У разі виникнення питань щодо діяльності ПрАТ «Українська фінансова житлова компанія», закликаємо надсилати повідомлення на електронну скриньку: office@ukrfinzhytlo.in.ua.

головна
еОселя
компанія
контакти