Житловий сертифікат єВідновлення можна буде використати для купівлі житла по єОселі

Сьогодні, 22 лютого, парламент підтримав законопроект, що дозволить власникам зруйнованого війною житла використати сертифікат єВідновлення для купівлі нового за програмою єОселя. Після підпису Президента розпочнеться робота з банками над впровадженням нової функції. Через кілька місяців послугою можна буде скористатись в Дії – про дату початку поінформуємо додатково.

Проголосований депутатами законопроєкт №10208 розширить можливості для українців придбати власне житло у разі його знищення або суттєвого руйнування. Якщо вартість обраної нової оселі вища, ніж сума, передбачена житловим сертифікатом єВідновлення, то різницю можна покрити за рахунок іпотеки єОселя. Обрати житло можна як на первинному, так і на вторинному ринку нерухомості. 

Від початку роботи державної програми доступного іпотечного кредитування єОселя вже 7 487 українських родин придбали власне житло на майже 11,4 мільярди гривень. Майже 30% угод укладено на первинному ринку: 2008 готових квартир придбано у забудовників та 153 квартири – в будинках, що зводяться. 

Щоб взяти участь в єОселі, заповніть заявку в мобільному застосунку Дія та оберіть один або всі банки-партнери єОселі – Ощадбанк, Приватбанк, Укргазбанк, Глобус банк, Sky Bank, Укрексімбанк та Sense Bank. 

Реалізують єОселю Мінекономіки спільно з Мінцифрою та ПрАТ «Укрфінжитло».

головна
еОселя
компанія
контакти