Міжнародна консалтингова компанія Alvarez & Marsal допоможе посилити спроможність Укрфінжитла щодо іпотечного кредитування

Команди A&M та Укрфінжитла спільно працюватимуть над підвищенням інституційної спроможності УФЖК, що дасть додатковий поштовх для розвитку ринку іпотеки України. 

Консалтингова компанія допоможе проаналізувати структуру Товариства та підібрати оптимальні моделі фінансування «bridge financing». Як результат, Укрфінжитло в перспективі зможе залучити додаткові ресурси на світовому ринку. Така співпраця стала можливою в рамках Меморандуму, підписаного на міжнародній конференції з відновлення України (URC 2023) в Лондоні.

Першим етапом роботи A&M стане діагностика та оцінка діяльності Української фінансової житлової компанії (Due Diligence). Вона передбачає детальний аналіз восьми блоків: оцінку бізнес-стратегії та корпоративного управління, юридичну та бухгалтерську специфіку, бізнес-модель та комерційну діяльність, операційну модель, фінанси та HR, структуру капіталу та фінансування, регуляторну політику та управління ризиками, комунікаційну та маркетингову стратегію. 

Днями відбулися робочі зустрічі представників Укрфінжитла з представниками міжнародної компанії Alvarez & Marsal. Сторони представили команди, що працюватимуть в рамках проекту, оцінили об’єм консультаційних робіт та склали дорожню карту на найближчі 90 днів.

головна
еОселя
компанія
контакти