Наша мета – аби якомога більше українців мали власне житло, – Євген Мецгер на зустрічі із забудовниками Львівщини

На цьому голова правління “Укрфінжитло” наголосив під час круглого столу у Львові “Можливості та перспективи державної програми єОселя для ринку житлового будівництва в Україні та Львівській області”.

Участь у заході взяли представники ПрАТ “Українська фінансова житлова компанія”, Львівської обласної державної адміністрації, будівельного бізнесу та банків. До обговорення покращення та розширення можливостей програми єОселя долучилися понад 10 забудовників, банки-партнери та інші зацікавлені сторони.

Голова правління “Укрфінжитла” Євген Мецгер подякував всім учасникам та партнерам за зацікавленість та залученість до програми іпотечного кредитування єОселя. “Дякую всім, хто сьогодні долучився до нашої зустрічі. Спільними зусиллями ми зможемо створити максимально сприятливі умови, аби наші громадяни залишалися в Україні, розбудовували країну та купували власне житло”, – наголосив він.

Перший заступник начальника Львівської ОВА Андрій Годик також підкреслив важливість спільної роботи між усіма зацікавленими сторонами над розширенням можливостей кредитування для українців.

За результатами зустрічі сторони напрацюють пропозиції, які ляжуть в основу розробки додаткових механізмів іпотечного кредитування в рамках програми єОселя, вдосконалення умов програми та внесення відповідних змін до законодавства тощо.

Нагадаємо, що в деяких областях працюють програми компенсації для окремих категорій позичальників. Зокрема, Львівська обласна державна адміністрація додатково компенсує 3% військовослужбовцям ЗСУ за контрактом та силовикам, ветеранам війни та учасникам бойових дій, особам з інвалідністю внаслідок війни.
Повний перелік програм компенсацій, які наразі діють, та як можна взяти участь у них, – за посиланням.

Також раніше повідомлялося, що з початку року до єОселі долучилися вже 18 нових забудовників.

головна
еОселя
компанія
контакти