З початку року до єОселі долучилися вже 18 нових забудовників – Євген Мецгер 

Загалом станом на сьогодні у програмі державного іпотечного кредитування єОселя акредитовано 37 забудовників – в їхніх обʼєктах громадяни можуть придбати квартири на етапі будівництва. Водночас з початку цього року вже понад 2,5 тисячі родин придбали житло завдяки програмі єОселя. Про це голова правління “Укрфінжитла” Євген Мецгер розповів під час форму Recovery Construction Forum Ukraine, присвяченому відбудові України. 

Голова правління “Урфінжитла” взяв участь у дискусійній панелі «Державні програми підтримки та транспарентність відбудови України», в рамках якої учасники обговорили наявні проблеми, шляхи та перспективи відновлення України. Відтак Євген Мецгер розповів, яку роль у відбудові держави грає діджиталізована програма іпотечного кредитування єОселя.

“Загалом вже 37 будівельників прийняли прозорі правила гри єОселі та працюють у програмі. Сьогодні маємо 81 акредитований будинок для купівлі квартир, що будуються, але ми прагнемо, щоб цих будинків ставало не десятки, а сотні. Щоб люди могли не просто придбати житло, а щоб це житло було першого продажу, щоб людина усвідомлювала, що вона перший власник, воно належить тільки її родині, і більше нікому. Окрім того, це величезна підтримка нашої економіки, внесок у відновлення держави. Тому ми запустили в будівництво майже мільярд гривень. І кожний наступний крок компанії рухає нас в сторону первинки”, – підкреслив Євген Мецгер.

Серед учасників Recovery Construction Forum Ukraine були: заступниця Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України Наталія Козловська, голова Державної інспекції архітектури та містобудування України Олександр Новицький, директор Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк. Організатором заходу, що пройшов 11 квітня у Києві, були Конфедерація будівельників України в партнерстві із забудовниками. 

Нагадаємо, що за два місяці 70 українських родин придбали приватні будинки по єОселі

Також перші квартири, зареєстровані як майбутні об’єкти нерухомості, можна придбати в кредит за програмою єОселя у Львові

головна
еОселя
компанія
контакти