Понад 10 тисяч українських родин скористалися програмою доступного іпотечного кредитування єОселя

Загальна сума виданих кредитів становить 15,7 млрд гривень. Програма єОселя стартувала у жовтні 2022 року, її реалізує Міністерство економіки України спільно з Мінцифрою та ПрАТ “Укрфінжитло”.

Переважну більшість кредитів отримали військовослужбовці Збройних сил України за контрактом та силовики – 5 902 (59%). Найчастіше житло обирають у Київській області та Києві – 2688 та 1810 виданих кредитів відповідно.

Із серпня 2023 року стартувала масова іпотека під 7 відсотків для українців, які не мають власного житла. Відтак менше ніж за рік можливістю отримати такий кредит та придбати власну домівку скористалися понад 2 тисячі українців. Серед них – 131 ветеран та 170 переселенців.

Окрім того, з січня цього року стало можливим придбати по єОселі приватні будинки, дуплекси і таунхауси. Наразі по програмі українці придбали 140 таких об’єктів.

Водночас до програми долучилися 44 забудовники, які пройшли акредитацію банків-партнерів, відтак українці можуть обирати житло, що будується. Тільки з початку цього року українці придбали 186 квартир на етапі будівництва.

Голова правління “Укрфінжитла” Євген Мецгер наголосив, що триває постійна робота над вдосконаленням умов програми. “Ми запустили єОселю в найскладніші для країни часи, і зараз чітко бачимо, що навіть під час великої війни українці її потребують. Ми спільно з Урядом поступово вдосконалюємо програму. Важливо, аби українці могли мати власне житло, залишалися в країні, аби спільними зусиллями її відбудовувати”, – наголосив він.

Раніше голова правління “Укрфінжитла” Євген Мецгер акцентував, що програма єОселя рухається до того, аби стати повністю диджиталізованою.

головна
еОселя
компанія
контакти